Únor 2008

Gilmorova děvčata na Nově

27. února 2008 v 13:33 | SeNedra |  Gilmore Girls
Dnes jsem v podstatě náhodou objevila na jednom fóru informace o vysílání Gilmore Girls na Nově. Sedmou sérii už Nova stihla nadabovat, ale o uvedení se spíš spekulovalo. Jedna členka fóra na lidech.cz napsala do Novy dopis a dostalo se jí následující odpovědi:
Podle informací, které nám poskytlo naše programové oddělení, se příznivci seriálu Gilmorova děvčata mohou těšit začátkem června na reprízu 1-6 řady a premiérovou 7 řadu.
Tak se těšíme:-)
Pokusím se zjistit něco o filmu, který tvůrci seriálu slíbovali. Moc tomu nevěřím, ale bylo by to bezva. Neředpokládám, že by se vrátil Jess (Milo má závazky v Heroes), který je můj oblíbenec. Kterého Roryiina přítele máte nejraději vy? Hlasujte v první anketě!

SGA zbývající díly 4.série

27. února 2008 v 10:51 | SeNedra |  Stargate: Atlantis
Tak už nám zbývají jen poslední dva díly SG:Atlantis. Taky už se těšíte na sobotu? V Kindred part 1 se nám vrátil Carson Beckett a všichni jsme zvědaví jak to bude dál. John Mallozzi a spol. taky hodně dlouho nevěděli, jak vlastně Carsona znovu objevit, hodně nepoužitých verzí najdete tady.
Jako bonus ještě odkaz na moc peknou fotku Ronona kterou můžete i ohodnotit. Na buddytv se člověk může celkem pobavit, doporučuju kvízy:-)

Něco málo z SG světa

25. února 2008 v 11:07 | SeNedra |  Stargate: SG1
Zdravím všechny.
Dočkala jsem se první reakce na tento blog, což je znamení, že ho nečte jen pár mých kamarádů:-)
Takže přidávám adresu na moc pěkný blog Kaithlin o Stargate: http://gateworld.blog.cz/

A jako bonus pro fanoušky Jacka a Sam jsem našla takovou zajímavou úvahu na fóru Gateworldu. Autorka se jmenuje Jennifer, má vlastní blog a mimo jiné pro nás fandy sepsala svůj seznam "důkazů", proč jsou Sam a Jack spolu. Je to celkem zábava, nemusí se vám to líbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi to jediné, co s tím můžete dělat:-) Tak si to užijte: Stránky Jeniffer.

Bones - nové epizody

25. února 2008 v 10:57 | SeNedra |  Bones
Kvůli proběhlé stávce scénáristů bylo poněkud posunuto vysílání nových epizod Bones. Naonec vysílání začne 14.4. a mělo by nás čekat šest nových epizod.

14.4. The Baby In The Bough
21.4. The Man In The Mud
28.4. The Wannabe in the Weeds
?.5. The Player Under Pressure (neodvysíláno v minulé sérii kvůli útokům na amerických univerzitách)

Další epizody nejsou zatím oznámeny, ale ještě dvě budou. Já se nemohu dočkat, v eizodě The Baby in the bough (Dítě ve větvích) se budou Booth s Brennanovou starat o kojence a už trailer ukazuje, že to bude zábava:-)

A tady je tak pro pořádek dávám odkaz na extended kiss z minulého santovského dílu. Video najdete na oficiálních stránkách.

SGA Trio - vystřižená scéna

22. února 2008 v 13:27 | SeNedra |  Stargate: Atlantis
Zdravím.
S menším zpožděním se chci podělit o informace, které jsem našla na webu Johna Malloziho. Jde o vystřiženou scénu z epizody Stargate:Atlantis 4.16 Trio. Tato část by měla být jako bonusový materiál na DVD 4. série. Zatím si užijte přepis :-)


A little chat between Carter and Keller as they are knotting up that rope:
Carter: So…you seeing anyone?
Keller: What?
Carter: Around the base, you seeing anyone?
Keller: I dunno…I had a moment with - with this…guy. He's not exactly easy to read so…I guess the short answer is "no". You?
Carter: Well, I'm the boss, so I can't really…
Keller: Right Anyone back home?
Carter: Uhm…
Keller: Un-huh, I thought so. Give it up.
Carter: Well, it's complicated.
Keller: Show me a relationship that isn't.
Carter: He's in Washington…I'm here.
Keller: Ouch. Long distance relationship.
Carter: He's going to retire soon, so maybe -
Keller: Really! Retire? So…an older man, huh?
Carter: Not that much older.
Keller: Washington, older man…is he like a Senator or something? Someone famous? Would I know him?
Carter: Probably not.
Jak můžeme vidět, Jack se ze světa SG jen tak neztratí:-) Už se moc těším na Continuum - ještě neurčili přesné časové zařazení, ale Amanda Tapping v rozhovoru prozradila, že by mělo následovat aktuální sérii Atlantis. Události v Continuu tedy mohou být tím důvodem, proč Cartrová opouští Atlantis. Uvidíme, snad už v červenci!

Vítejte!

18. února 2008 v 18:20 | SeNedra
Vítejte na mém novém blogu!
Už podle názvu lze poznat, že se zde budu věnovat různým seriálům, aktuálním i starším. Pro začátek to bude Stargate:SG1, Stargate:Atlantis, Gilmore Girls, Weeds a Bones. Budu se snažit o pravidelnou aktualizaci.
Pokud nemáte zájem o spoilery, tak sem radši nechoďte:-)